• Nieuw kavel
#2110: Jacob van Ruysdael (Haarlem 1628 - 1682 Amsterdam), De kleine Brug.

Hoogste bod: € 22
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:16

#2111: Naar Nicolaas Maes, 'Het gebed zonder end', naar het origineel in het Rijksmuseum onder nummer: SK-C-535 uit 1656.

Olieverf op doek, niet gesigneerd L: 65 cm, B: 62 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 150.

Hoogste bod: € 40
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:17

#2112: gesigneerd 'Merro(w)' - mogelijk Julian Merrow Smith (geb. 1959), Stilleven van bloemen.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek. L: 70 cm, B: 60 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 90.

Hoogste bod: € 32
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:19

#2113: Russische School, 20e eeuw. Gezicht op een Russische stad aan een rivier.

Hoogste bod: € 137

#2114: Hollandsche School ca. 1900. Het vissersgezin.

Hoogste bod: € 100

#2115: Een convoluut van twee etsen en een reproductie voorstelellende De Oude Delft te Delft, De Kerktoren van Breda en een zicht op een stadshuis.

Eén gesigneerd 'H. E. Roodenburg', etsen en reproductie. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Hoogste bod: € 20
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:20

#2116: Hollandse School, 20e eeuw. Een binnentuin met zonnebloemen bij een dorpskerk.

Hoogste bod: € 38
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:22

#2117: Oost Europese School. 20e eeuw. Een stilleven met bloemen en mand met pruimen

Hoogste bod: € 20

#2118: Paul Bodifée (Deventer 1866 - 1938), Een aak in de IJssel in winter.

Hoogste bod: € 650
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:23

#2119: Paul Bodifée (Deventer 1866 - 1938), Een slootje tussen weilanden.

Gesigneerd (rechtsonder), aquarel op papier. Geschatte opbrengst: € 400 - € 600.

Hoogste bod: € 400
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:24

#2120: Albert Wachter (XIX/XX), Man met pijp in Zuid Duits kostuum.

Hoogste bod: € 26

#2121: Een Russische kalender ikoon met afbeeldingen van Heiligen, 19e eeuw.

Tempera en bladgoud op paneel. L: 31 cm, B: 26 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 150.

Hoogste bod: € 800
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:25