• Nieuw kavel
#2097: Een ets van Nijmegen en een litho naar Daumier. (2x)

Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.

Hoogste bod: € 55
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:08

#2098: Robert Franz Curry (Boston 1872 - 1945 Riederau am Ammersee, Dui.), Een berglandschap in winter.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek. L: 60 cm, B: 70 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Hoogste bod: € 190
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:09

#2099: Hollandse School, 20e eeuw. Een Hollands interieur. Daarbij een beukenlaan, 20e eeuw.

Geschatte opbrengst: € 20 - € 60.

Hoogste bod: € 30

#2100: G.J. Dispo (1922 - 1973), Een stadsgezicht in Delft met de Oude Delft.

Hoogste bod: € 70
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:10

#2101: Pieter 't Hart (IJmuiden 1925 - 1987), Een kerkinterieur met figuren.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.

Hoogste bod: € 22
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:11

#2102: Hollandse School, 1e kwart 20e eeuw. Pijprokers in een herberg interieur

Olieverf op paneel L: 20 cm, B: 17 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.

Hoogste bod: € 96

#2104: Hollandse School, 20e eeuw. Stilleven van bloemen op een vaas.

Hoogste bod: € 85
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:13

#2105: Jan Toorop (Poerworedjo, Indonesie, 1858 - 1928 Den Haag), De mijnwerker. e Mijnwerker

Gesigneerd in de druk, druk, L: 64 cm, B: 64 cm. Geschatte opbrengst: € 10 - € 30.

Hoogste bod: € 22

#2106: Hendrik Frauenfelder (Vught 1885 - 1922 Alkemade), Landarbeiders aan het werk nabij een dorpje.

Gesigneerd (rechtsonder, olieverf op doek. L: 18 cm, B: 36 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 70.

Hoogste bod: € 95
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:14

#2107: H. Durant, Een stilleven met uien en steengoed kan.

Hoogste bod: € 80
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:15

#2108: A Boshoff, 20e eeuw. Tuingezicht met zitje.

Hoogste bod: € 30

#2109: Daniél Been (Rotterdam 1885 - 1967 Baarn), Doorkijkje aan een Italiaans bergmeer.

Gesigneerd (linksnder), olieverf op doek. L: 40 cm, B: 30 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.

Hoogste bod: € 120
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:16