• Nieuw kavel
#2085: Vier reproducties naar Eppo Doeve. Adelijke figuren.

Off set print, gesigneerd in de druk. L: 35 cm, B: 35 cm. Geschatte opbrengst: € 10 - € 20.

Hoogste bod: € 10
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:00

#2086: Charles Eyck (Meerssen 1897 - 1983 Nuth), gezicht in Maastricht.

Hoogste bod: € 75
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:01

#2087: Hans Coumans (B. Schin op Geul 1943 - 1986 Heumen), een stad aan de voet van een monument.

Gesigneerd (links onder), acryl op doek. L: 90 cm, B: 70 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 100.

Hoogste bod: € 28
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:02

#2088: Hans Coumans (geb. Schin op Geul, 1943), Een tweeluik van tuinlandschappen.

Olieverf op doek, niet gesigneerd. L: 80 cm, B: 50 cm. Geschatte opbrengst: € 10 - € 50.

Hoogste bod: € 32

#2089: Naar Jacob Maris, 20e eeuw. Landschap met man op paard bij molen.

Hoogste bod: € 46
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:03

#2090: Gesigneerd met initialen ÁCD', Een winterlandschap met een houtsprokkelaar bij een boerderij.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op board. L: 27 cm, B: 40 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.

Hoogste bod: € 57

#2091: Een convoluut met grafiek, reproducties en een origineel van Charles Eyck

Geschatte opbrengst: € 10 - € 50.

Hoogste bod: € 65
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:04

#2092: Een convoluut met werken uit d Leidse School, waaronder J.C. Roelandse.

Geschatte opbrengst: € 50 - € 100.

Hoogste bod: € 55
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:05

#2093: Jacob Ritsema (Haarlem 1869 - 1943 Laren), Een koehoedster met vee op een zandpad in het duin.

Hoogste bod: € 71
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:06

#2094: Italiaanse School, ca. 1800. Een portret van een jonge monnik.

Olieverf op doek. L: 50 cm, B: 40 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 150.

Hoogste bod: € 57

#2095: Hollandse School, 20e eeuw, een straatje in een stad; een bos laan in de herfst (2x).

Hoogste bod: € 28
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:07

#2096: Een lot van twee pronkstillevens waarvan 1 gesigneerd J. van Raevenswaay

Olieverf op doek. L: 50 cm, B: 40 cm. Geschatte opbrengst: € 10 - € 50.

Hoogste bod: € 160
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:08