• Nieuw kavel
#2073: Hollandse School, 17e eeuw. Een pronkstilleven met roemer, zeevruchten en fruit

Olieverf op doek. L: 95 cm, B: 124 cm. Geschatte opbrengst: € 3000 - € 5000.

Aantal biedingen: # 32
Hoogste bod: € 8.000
Sluitings datum: 11 dec 2020 17:53

#2074: Belgian School ca. 1750. Hercules en Omphale, naar het origineel van François LEMOYNE (Paris, 1688 - Paris, 1737) Hercules and Omphale uit 1724.

Olieverf op doek. L: 95 cm, B: 70 cm. Geschatte opbrengst: € 1500 - € 2000.

Hoogste bod: € 1.300
Sluitings datum: 11 dec 2020 17:54

#2075: Hollandse Scool ca. 1900, Een boeren interieur met een vrouw bij een watervat..

Hoogste bod: € 90
Sluitings datum: 11 dec 2020 17:56

#2076: Joseph Horlor (Groot Brittannië 1809 - 1887), Een koehoeder op een stenen brug over en riviertje, een meer in de verte.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek L: 82 cm, B: 122 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 200.

Hoogste bod: € 210

#2077: Onduidelijk gesigneerd. Aanzicht van het Forum Romanum, Rome.

Ets. L: 27 cm, B: 50 cm. Geschatte opbrengst: € 10 - € 50.

Hoogste bod: € 20

#2078: Navolgers David Teniers II, 19e eeuw. Een interieur met figuren aan de maaltijd.

Hoogste bod: € 32
Sluitings datum: 11 dec 2020 17:57

#2079: Hans Lenteman (1876 - 1953) Spider chrysanten in een koperen pot.

Gesigneerd (rechts onder) olieverf op doek. L: 60 cm, B: 80 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 100.

Hoogste bod: € 45

#2080: Johan Meijer (Zwolle 1885 - 1970 Laren), Bloeiende brem op de heide bij Blaricum

Gesigneerd (linksonder), olieverf op doek. L: 43 cm, B: 83 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 100.

Hoogste bod: € 260
Sluitings datum: 11 dec 2020 17:58

#2081: Theo van Oorschot (Schijndel 1910 - 1989 Den Bosch), Een dorp aan een winterse vaart.

Gesigneerd (rechts onder) olieverf op doek. L: 60 cm, B: 80 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 150.

Hoogste bod: € 150

#2082: Theo van Oorschot (Schijndel 1910 - 1989 Den Bosch). Boerderijen aan een riviertje.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek. L: 48 cm, B: 58 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 150.

Hoogste bod: € 110
Sluitings datum: 11 dec 2020 17:59

#2083: Theodorus (Dorus) van Oorschot (Schijndel, 1910 - 1989), Een convoluut van vijf schetsboekbladen met voorstellingen van dieren.

Allen gesigneerd, aquarel op papier. L: 16 cm, B: 13 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.

Hoogste bod: € 70
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:00

#2084: Noord Europese School, 17e eeuw. Portret van een vorstin, mogelijk St. Susanna van Rome.

Olieverf op koper. L: 19 cm, B: 14 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 200.

Hoogste bod: € 240