• Nieuw kavel
#2061: Sophia van Driel - onder pseudoniem 'Tilly Moes' (Düsseldorf 1899 - 1971 Arnhem), Stilleven van bloemen.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek. L: 50 cm, B: 40 cm. Geschatte opbrengst: € 10 - € 80.

Hoogste bod: € 40
Sluitings datum: 11 dec 2020 17:45

#2062: Hollandse School, 20e eeuw, Een platbodem op het IJ, Amsterdam (?)

Hoogste bod: € 75

#2063: 'Gustav' Johann Lange (Mülheim an der Ruhr 1811 - 1887 Düsseldorf), Een boslandschap in winter met wandelaars op een pad.

Gesigneerd (rechtsonder) olieverf op doek. L: 65 cm, B: 96 cm. Geschatte opbrengst: € 10 - € 100.

Hoogste bod: € 220
Sluitings datum: 11 dec 2020 17:46

#2064: Een grote verzameling grafiek, Diverse onderwerpen en leeftijden.

Geschatte opbrengst: € 50 - € 100.

Hoogste bod: € 40

#2065: Picasso, Pablo (1881-1973) "Seated Nude", naar ets uit 1931, herkomst: 'Suite Vollard'1956, druk: Verlag Gerd Hatje, Stuttgart 1956.

Afm. I 24 x 17 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 150.

Hoogste bod: € 18
Sluitings datum: 11 dec 2020 17:47

#2066: Picasso, Pablo (1881-1973) "The Rape", naar ets uit 1931, herkomst 'Suite vollard' 1956 (druk: Verlag Gerd Hatje, Stuttgard 1956).

Afm. I 17 x 23 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 150.

Hoogste bod: € 10

#2067: Picasso, Pablo (1881-1973) "Le Mouginois", kunstprent/koperdiepdruk naar olieverf/doek uit 1928, druk: Braun & Cie, Paris.

Afm. I 17 x 14 cm. Geschatte opbrengst: € 80 - € 120.

Hoogste bod: € 18
Sluitings datum: 11 dec 2020 17:48

#2068: Matisse, Henri (1869-1954) 3x offset litho uit 'Florilege de smours de Ronsard, 2e druk 1974.

Afm. I 9 x 12 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.

Hoogste bod: € 16
Sluitings datum: 11 dec 2020 17:49

#2069: Matisse, Henri (1869-1954) 2x offset litho uit 'Florilege de smours de Ronsard, 2e druk 1974.

Afm. I 21 x 21 & 28 x 20 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 100.

Hoogste bod: € 18

#2070: H.A. Hamburger (Londen 1836 - 1919 Amsterdam), een stilleven van peren in een glazen schaal.

Hoogste bod: € 67
Sluitings datum: 11 dec 2020 17:50

#2071: Jef van Jole (Den Haag 1905 - 1961), Koe in een landschap.

Hoogste bod: € 95
Sluitings datum: 11 dec 2020 17:51

#2072: Hollandse School, 20e eeuw. Een schaapskudde met herder.

Hoogste bod: € 40