• Nieuw kavel
#2244: Franse School, 19e/20e eeuw. Gesigneerd "Gr. Georges", Een stilleven van theerozen en kersen op een tafel.

Hoogste bod: € 110
Sluitings datum: 11 dec 2020 19:47

#2245: Belgische School, 19e eeuw. Portret van een notable

Hoogste bod: € 200

#2246: Belgische School, Portret van een Noord Afrikaanse.

Hoogste bod: € 85
Sluitings datum: 11 dec 2020 19:48

#2247: Hollandse School, 19e eeuw. Een heren-, en damesportret (pendanten).

Olieverf op panel, ongesigneerd. (2x) L: 24 cm, B: 18 cm. Geschatte opbrengst: € 150 - € 300.

Hoogste bod: € 200

#2248: Hollandse School, 20e eeuw. Een scheepswerf bij avond.

Aantal biedingen: # 36
Hoogste bod: € 230
Sluitings datum: 11 dec 2020 19:49