• Nieuw kavel
#2219: Twee gliceé afdrukken van elegante dames, kunstenaar onbekend.

Onduidelijk gesigneerd. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.

Hoogste bod: € 33
Sluitings datum: 11 dec 2020 19:32

#2220: Jan Knikker Jr. (1911 - 1990), Gezicht op de Montelbaanstoren, Amsterdam.

Gesigneerd (linksonder), olieverf op doek. L: 18 cm, B: 24 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Hoogste bod: € 130

#2221: Antoon Derkzen van Angeren (Delft 1878 - 1961 Bedford, Ca.), Zeilklippers in de haven van Rotterdam; daarbij een ets van een onbekende hand voorstellende Rotterdam.

Lithografische ets; en een ets. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Hoogste bod: € 46
Sluitings datum: 11 dec 2020 19:33

#2222: Hollandse School, ca. 1900, Landschap met molens.

Onduidelijk gesigneerd (linksonder) L: 38 cm, B: 60 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 100.

Hoogste bod: € 345
Sluitings datum: 11 dec 2020 19:34

#2223: Cornelis Brandenburg (Cornelis Brandenburg (Wormerveer, Zaanstad 1883 - 1954 Amsterdam), Een gezicht in Amsterdam in de winter met de Westerkerk.

Gesigneerd in potlood (rechtsonder), ets. L: 70 cm, B: 52 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Hoogste bod: € 30
Sluitings datum: 11 dec 2020 19:35

#2224: W.E. Webb, Engelse School, 20e eeuw, schepen aan de kust.

Hoogste bod: € 75
Sluitings datum: 11 dec 2020 19:36

#2225: Édouard Jacques Dufeu (Marseille 1836 - 1900 le Grasse), Vue de Venise.

Hoogste bod: € 240

#2226: Een facsimile naar een gravure door Jacques-Philippe Le Bas or Lebas (Parijs 1707 - 1783) naar David Teniers voor Mdamme De Pompadour. I-ere fête Flamande.

Geannoteerd in de plaat. - glas gebroken- L: 52 cm, B: 74 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 10
Sluitings datum: 11 dec 2020 19:37

#2227: Jean Baptiste Alfred Cornilliet (Versailles 1807- 1887/95), naar Picou, Het gezelschapsspel.

Steenddruk. L: 50 cm, B: 68 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 150.

Hoogste bod: € 80

#2228: Marinus Jansen (ca. 1887 - 1951), Delftse Vaart, Rotterdam.

Hoogste bod: € 14

#2229: Peter Sterkenburg (Harlingen 1955 - 2000 Zurich), Zeegezicht.

Hoogste bod: € 850
Sluitings datum: 11 dec 2020 19:39

#2231: Hollandse School, 19e eeuw, naar ouder voorbeeld. Een jongeman in 17e-eeuws kostuum.

Hoogste bod: € 300
Sluitings datum: 11 dec 2020 19:40