• Nieuw kavel
#2207: Onbekend, 20e eeuw. Spelende terriërs.

Onduidelijk gesigneerd (linksonder), olieverf op doek. Geschatte opbrengst: € 250 - € 350.

Hoogste bod: € 250
Sluitings datum: 11 dec 2020 19:25

#2208: John Rockx (Spaarnwoude 1892 - 1952 Rotterdam), Schepen in de haven van Rotterdam.

Gesigneerd (linksonder), olieverf op doek. L: 40 cm, B: 50 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 150.

Hoogste bod: € 75

#2209: Franz Roubaud (Odesa, Ukraine 1856 - 1928, Munich, Dui). De plunderaar.

Hoogste bod: € 14.000
Sluitings datum: 11 dec 2020 19:27

#2210: Edward Pierzinsky (geb. 1922), Een troika overvallen door wolven

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek. L: 60 cm, B: 90 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 500.

Hoogste bod: € 130

#2211: Simon de Heer (Beemster 1885 - 1970 Bloemendaal), Portret van een man met baard.

Gesigneerd in potlood (rechtsonder), ets. L: 24 cm, B: 19 cm. Geschatte opbrengst: € 10 - € 20.

Hoogste bod: € 10

#2212: Balinese School, 20e eeuw. Portret van een Balinese Schone.

Hoogste bod: € 100
Sluitings datum: 11 dec 2020 19:28

#2213: Tiroolse School, 19e eeuw. Roeiers op een bergmeer, een kasteel op de bergtop.

Olieverf op doek, niet gesigneerd L: 45 cm, B: 36 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 500.

Hoogste bod: € 100

#2214: J. Haaken, 20e eeuw. Een dorpsgezicht met kerkje bij een boerderij.

Gesigneerd (linksonder), olieverf op doek. L: 50 cm, B: 40 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 50.

Hoogste bod: € 26
Sluitings datum: 11 dec 2020 19:29

#2215: P.A. Gildemeester (Amsterdam 1858 - 1930 Egmond-Binnen), Een berglandschap met vee in een weide.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek. L: 40 cm, B: 65 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Hoogste bod: € 60
Sluitings datum: 11 dec 2020 19:30

#2216: Jacoba Surie (Amsterdam 1879 - 1970), rommelhoekje in een kerk; stilleven met fruit (2x)

Both signed (lower right), charcoal and water colour on paper. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Hoogste bod: € 45

#2217: Bob Buys (Amsterdam 1912 - 1970), Inpoldering.

Hoogste bod: € 32
Sluitings datum: 11 dec 2020 19:31

#2218: Evert Moll (Voorburg 1878 - 1955 Den-Haag), zeilklippers in de haven van Rotterdam.

Gesigneerd (links onder) olieverf op doek. L: 41 cm, B: 50 cm. Geschatte opbrengst: € 200 - € 300.

Hoogste bod: € 610