• Nieuw kavel
#2195: Domenico Cunego (1724/25 – 8 January 1803), Priamus verzoekt tot het inwisselen van het lichaam van Hector, naar Gavin Hamilton (Verenigd Koninkrijk 1723 - 1798 Italië), handgekleurde gravure op papier, Rome, 1775.

Hoogste bod: € 10
Sluitings datum: 11 dec 2020 19:17

#2196: Cornelis de Bruin(Utrecht 1870 - 1940 Amsterdam), Breukelerveen; daarbij een heide landschap.

Hoogste bod: € 50

#2197: Willem van Nieuwenhoven (Rotterdam 1879 - 1973 Laren NH) Een visserman met pijpje.

Hoogste bod: € 225
Sluitings datum: 11 dec 2020 19:18

#2198: Een slakje op een tuinmuur.

Hoogste bod: € 110

#2199: Marinus Johannes Drulman onder Pseudoniem 'M. de Jongere' (Amsterdam 1912 - 1977 Rotterdam), Een zeilklipper in de haven van Rotterdam, en nog een ets met het zelfde onderwerp van dezelfde hand.

Hoogste bod: € 100

#2200: Onbekend, 20e eeuw. Dispuut onder schriftgeleerden.

Aantal biedingen: # 46
Hoogste bod: € 400
Sluitings datum: 11 dec 2020 19:20

#2201: Hollandse School, 20e eeuw. Een schapenhoeder.

Onduidelijk gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek. Geschatte opbrengst: € 10 - € 40.

Hoogste bod: € 28
Sluitings datum: 11 dec 2020 19:21

#2202: Theo van Hoytema (Den Haag 1863 - 1917), Een duinlandschap met bomen.

Hoogste bod: € 100

#2203: Jean Du Rieu, stadsgezicht te Parijs.

Hoogste bod: € 140
Sluitings datum: 11 dec 2020 19:23

#2204: J. du Rieu, 20e eeuw. Een straatscene in Parijs.

Hoogste bod: € 170
Sluitings datum: 11 dec 2020 19:24

#2205: Heinrich August Molenaar (Kochel am See, Du. 1909 - ca. 1969 Amsterdam), Een Hollandse straat scene met tram voor een station.

Gesigneerd (linksonder), olieverf op doek. L: 70 cm, B: 50 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 100.

Hoogste bod: € 210

#2206: Emanuel Ernest Gerardus van der Ven (Den Bosch 1866 - 1944 Laren), Een moeraslandschap met geboomte.

Gesigneerd (linksonder), olieverf op doek. L: 40 cm, B: 60 cm. Geschatte opbrengst: € 250 - € 300.

Hoogste bod: € 250
Sluitings datum: 11 dec 2020 19:25