• Nieuw kavel
#2182: Hollandse School, ca. 1900, jong meisje uitkijkend over zee

Aquarel op papier, ongesigneerd. L: 24 cm, B: 17 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 10
Sluitings datum: 11 dec 2020 19:07

#2183: Anton Dickx (Rotterdam 1878 - 1927 Den Haag) Bedrijvigheid in een stadsgrachtje, Dordrecht (?)

Aantal biedingen: # 31
Hoogste bod: € 200
Sluitings datum: 11 dec 2020 19:08

#2184: Hollandse School, 20e eeuw. Een stalinterieur met konijnenhokken.

Onduidelijk gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek. L: 26 cm, B: 34 cm.

Hoogste bod: € 40
Sluitings datum: 11 dec 2020 19:09

#2185: Samuel Leonardus Verveer (Den Haag 1813 - 1876), Figuren bij een stenen brug bij een versterkt huis.

Hoogste bod: € 200
Sluitings datum: 11 dec 2020 19:10

#2186: onbekend, 20e eeuw. Een boeket van bloemen.

Hoogste bod: € 30
Sluitings datum: 11 dec 2020 19:11

#2187: Toon Koster (Schiedam 1913 - 1989 Woerden), oogsten bij maanlicht.

Hoogste bod: € 19
Sluitings datum: 11 dec 2020 19:12

#2188: Ferrie Salat (?), 20e eeuw. Een stilleven van bloemen in een kan.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek. L: 54 cm, B: 36 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 50.

Hoogste bod: € 40

#2189: Toegeschreven aan J.S.H. Kever (Amsterdam 1854 - 1922 Laren NH), Een handwerkende vrouw in een interieur.

Hoogste bod: € 200
Sluitings datum: 11 dec 2020 19:13

#2191: Belgische School, 18e/19e eeuw. Een zwijnen jacht.

Olieverf op paneel, niet gesigneerd L: 29 cm, B: 43 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 76
Sluitings datum: 11 dec 2020 19:14

#2192: Hollandse School, 20e eeuw, schepen op een woelige zee.

Hoogste bod: € 38
Sluitings datum: 11 dec 2020 19:15

#2193: mogelijk Spaanse School 18e/19e eeuw. Hugues de Payns, eerste grootmeester der tempeliers, die een moslim strijderverslaat.

Hoogste bod: € 160

#2194: Belgische School, 20e eeuw. Een havenstad in België.

Olieverf op paneel, niet gesigneerd L: 84 cm, B: 61 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.

Hoogste bod: € 47
Sluitings datum: 11 dec 2020 19:16