• Nieuw kavel
#2170: Hollandse School, 20e eeuw, Polderlandschap bij avond.

Hoogste bod: € 50
Sluitings datum: 11 dec 2020 19:00

#2171: Hollandse School, 20e eeuw, een druk bevolkte straat in een stad.

Hoogste bod: € 24

#2172: Hollandse School, 20e eeuw, waterende koeien.

Hoogste bod: € 60
Sluitings datum: 11 dec 2020 19:02

#2173: A. Siebenga, 20e eeuw, landschap met boerderij en hooimijt aan slootje.

Hoogste bod: € 60

#2174: A. Siebenga, 20e eeuw, landschap met boerderij en hooimijt aan slootje.

Hoogste bod: € 60
Sluitings datum: 11 dec 2020 19:03

#2175: Belgische School, 20e eeuw. Een boerenhoeve in een landschap

Hoogste bod: € 24

#2176: Belgische School, ca 1800. Onderricht in de tempel.

Olieverf op doek, niet gesigneerd. L: 50 cm, B: 40 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 150.

Hoogste bod: € 10
Sluitings datum: 11 dec 2020 19:04

#2177: Hollandse School, 20e eeuw. onduidelijk gesigneerd (rechtsonder).

Een stilleven van bloemen, olieverf op doek,B: 50 cm, H: 75 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 100.

Hoogste bod: € 45

#2178: Een zomers landschap met een beekje aan de bosrand

Olieverf op doek, gesigneerd (middenonder), B: 48 cm, H: 60 cm. Geschatte opbrengst: € 300 - € 500.

Hoogste bod: € 300
Sluitings datum: 11 dec 2020 19:05

#2179: Een punter in een boerensloot met knotwilgen.

Hoogste bod: € 90

#2180: Gerard Altmann (Rotterdam 1877 - 1940) Dahlia's in een pot

Gesigneerd (rechtonder), olieverf op doek. L: 40 cm, B: 30 cm. Geschatte opbrengst: € 10 - € 30.

Hoogste bod: € 200
Sluitings datum: 11 dec 2020 19:06

#2181: Hollandse School, 19e eeuw. Vissersschepen op een kalme zee.

Olieverf op paneel, niet gesigneerd, L: 12 cm, B: 19 cm.

Hoogste bod: € 18