• Nieuw kavel
#2158: Hollandse School, 20e eeuw, een zeilklipper op ruwe zee.

Hoogste bod: € 80
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:52

#2159: Hendrik Hulk (Amsterdam 1842 - 1947 Haarlem) platbodems aan een kade.

Gesigneerd (links onder), olieverf op paneel. L: 20 cm, B: 27 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 360
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:53

#2160: Indonesische School, 20e eeuw, Indisch landschap met vulkaan en waringing.

Hoogste bod: € 40

#2161: Indonesische School, 20e eeuw. Voorstelling met rijstplanters.

Hoogste bod: € 12

#2162: Kopergravure "beschrijving der Stadt en Lande van BREDA", Thomas Ernst van Goor 1744

Den hof van Valkenberg. L: 29,5 cm, B: 39 cm. Geschatte opbrengst: € 10 - € 30.

Hoogste bod: € 18
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:54

#2163: Toine Grosfeld, 20e eeuw. "Havengezicht"- Antwerpen.

Hoogste bod: € 10

#2164: Hollandse School, 19e/20e eeuw. een set van vijf houtskoolstudies in één lijst.

Diverse voorstellingen, schetsboek bladen. L: 40 cm, B: 50 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Hoogste bod: € 10
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:55

#2165: Charles Kemper (Heemstede 1913 - 1985 Rotterdam), landschap bij Bergschenhoek.

Hoogste bod: € 46
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:56

#2166: Froukje Wartena (Akkrum 1858 - 1933 Laren), Kalverliefde.

Gesigneerd (links onder), olieverf op doek. L: 45 cm, B: 52 cm. Geschatte opbrengst: € 250 - € 350.

Hoogste bod: € 190
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:57

#2167: Een convoluut van drie kunstwerkjes waaronder 2x een ets en een aquarel. Diverse onderwerpen.

Geschatte opbrengst: € 10 - € 15.

Hoogste bod: € 22

#2168: Hollandse School, 20e eeuw, Stilleven van viooltjes in een gember pot.

Hoogste bod: € 85
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:58

#2169: Hollandse School, 20e eeuw. Stilleven met viooltjes in een pot.

Hoogste bod: € 65
Sluitings datum: 11 dec 2020 18:59