• Nieuw kavel
#3323: Johannes Tavenraat (1809 - 1881), Een interieurscene naar J.J. Eeckhout.

Hoogste bod: € 700

#3324: Pieter (Piet) Adrianus Bouter (Gouda 1887 - 1968 Den Haag), een koehoedster met vee.

Aantal biedingen: # 31
Hoogste bod: € 300

#3326: Naar Henri Marie Raymond de Toulouse-Lautrec-Monfa (Albi, France 1864 - 1901, Château Malromé, Saint-André-du-Bois, France, Jane Avril.

Hoogste bod: € 50

#3327: Martinus (Martin) Schildt (Rotterdam 1867 - 1921), een bedelares.

Gesigneerd (linksonder). olieverf op doek. Geschatte opbrengst: € 150 - € 200.

Hoogste bod: € 190

#3328: Christoffel Bisschop (Leeuwarden 1828 - 1904 Scheveningen), stilleven met kalebas en perzikken op een tinnen schaal.

Hoogste bod: € 230

#3329: Casimir Vanden Daele (1818 - 1880 België), een 17e eeuws huisgezin.

Hoogste bod: € 700

#3330: Theodorus (Dorus) van Oorschot (Schijndel, 1910 - 1989), een boer in een praampje in een sloot.

Hoogste bod: € 110

#3331: Theodorus (Dorus) van Oorschot (Schijndel, 1910 - 1989), een stad aan een rivier.

Hoogste bod: € 100

#3332: Joop Molenaar (Rotterdam 1914 - 1990), vrachtschepen in de Rotterdamse haven.

Aantal biedingen: # 34
Hoogste bod: € 550

#3333: J. Bruin 20e eeuw, het laden van een vrachtschip.

Gesigneerd (rechtsonder). olieverf op doek. Geschatte opbrengst: € 50 - € 100.

Hoogste bod: € 76

#3334: Edgar Farasyn (Antwerpen 1858 - 1938) , Een zigeunerkamp in de duinen, Katwijk aan Zee.

Hoogste bod: € 480

#3335: J. Jenezon, 20e eeuw, Een boslandschap in de winter.

Hoogste bod: € 110

Veilingnummer 1132: 8 OKTOBER 2020 - SCHILDERIJEN EN GRAVURES

Start veiling: 8 oktober ca. 18.00-19.00 uur