• Nieuw kavel
#4592: Hollandse School, 20e eeuw, Een dames- en herenportret (2x). .

Hoogste bod: € 10

#4593: Hollandse School, 20e eeuw, Platbodems voor de kust van Zeeland.

Hoogste bod: € 10

#4594: Een convoluut van vijf aquarellen, div. kunstenaars div. afm.

Geschatte opbrengst: € 10 - € 15.

Hoogste bod: € 10

#4595: Een convoluut van (4) diverse etsen.

Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 10