• Nieuw kavel
#1203: Giuseppe Castiglione (1829-1908).

Hoogste bod: € 1.000,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 21:33

#1204: Onduidelijk gesigneerd.

Hoogste bod: € 800,00

#1205: Augustus Allebé (1838 - 1927).

Hoogste bod: € 800,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 21:34

#1206: August Willem van Voorden (1881 - 1921).

Hoogste bod: € 1.600,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 21:35

#1207: Gesigneerd "Brood".

"The three kids". Nederland acryl op doek gesigneerd middenonder. 110 x 160 cm.

Hoogste bod: € 670,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 21:36

#1208: G. J. Delfgaauw (1882 - 1947).

Rotterdamse haven. Nederland olieverf op doek 20e eeuw. 80 x 40 cm.

Hoogste bod: € 700,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 21:37

#1209: Eric Jan Kremer (1962 - h)

"Ferrari". Nederland acryl op doek gesigneerd rechtsonder. 100 x 150 cm.

Hoogste bod: € 500,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 21:38

#1210: Luuk Boode (1972 - h).

Hoogste bod: € 350,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 21:46

#1211: Marte Röling (1939 - h).

"Beatrix" 16/200. Nederland lithografie gesigneerd en gedateerd rechtsonder. 74 x 85,5 cm.

Hoogste bod: € 430,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 21:47

#1212: Henk Dekker (1897 - 1974).

Schepen aan de kust. Nederland olieverf op doek gesigneerd en gedateerd linksonder. 50 x 70 cm.

Hoogste bod: € 1.500,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 21:49

#1213: JG Kramer KZ 1895.

Stilleven; geschoten wild. Nederland Olieverf op paneel JG Kramer KZ. 108 x 94 cm.

Hoogste bod: € 260,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 21:50

#1214: Frans Hens (1856-1928).

Aangemeerde boot met man en molen. België olieverf op doek gesigneerd rechtsonder. 40 x 60 cm.

Hoogste bod: € 250,00