Recepissen

  • Nieuw kavel
#426: Nederland 4 gulden en 10 stuivers Recepisse Type 1795 Rotterdam - Nagenoeg UNC

Zeldzaam. Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 550,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 15:55

#427: Nederland 9 stuivers Recepisse Type 1795 Schiedam - Prachtig

Serienummer 4. Zeldzaam in deze staat. Prachtig.

Hoogste bod: € 600,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 15:56

#428: Nederland 2 gulden en 5 stuivers Recepisse Type 1795 Schiedam - Zeer Goed

Hoogste bod: € 300,00

#429: Nederland 1½ stuiver Recepisse Type 1795 Gouda - Zeer Fraai

(Pick B60). Serienummer 1600. Handtekening Munnick/Staal. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 300,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 15:57

#430: Nederland 1½ stuiver Recepisse Type 1795 Gouda - Fraai -

(Pick B60). Serienummer 3512. Handtekening Muijs/Staal. Fraai -.

Hoogste bod: € 200,00

Veilingnummer 1161: 15 MAART 2021 - BANKBILJETTEN

Start veiling: 15 mrt 2021 10:00