Porselein en aardewerk

  • Nieuw kavel
#1805: Een lot bestaande uit (2) figuurstukken, Royal Copenhagen, Denemarken, 20e eeuw.

Een meisje dat haar schoentje vast gespt en twee lezende kinderen.

Hoogste bod: € 30

#1806: "Meissen", een dekschaal / groenteschaal, Duitsland, 20e eeuw.

Voorzien van blauw-wit decor met "Zwiebelmuster"-motief. Gemerkt a.d. onderzijde.

Hoogste bod: € 35

#1807: Een "Meissen" koffiepot, Duitsland, 20e eeuw.

Gepolychromeerd met decor van een pioenroos. Gemerkt a.d. onderzijde.

Hoogste bod: € 55

#1808: Een vaasje Meissen, geel drakendecor, Duitsland, 20e eeuw.

Gemerkt a.d. onderzijde.

Hoogste bod: € 20

#1809: Een (8) delig lot divers "Meissen" porselein, Duitsland, 20e eeuw.

Met blauw-wit decor. Diverse condities, diverse afmetingen.

Hoogste bod: € 55

#1810: Een (4) delig lot diversen, "Meissen" porselein, Duitsland, 20e eeuw.

Sommigen met merk a.d. onderzijde. Diverse condities, diverse afmetingen.

Hoogste bod: € 30

#1811: "Meissen" een wandbord, Duitsland, 20e eeuw.

Voorzien van landschap en gedateerd a.d. achterzijde.

Hoogste bod: € 10

#1812: Een driehoekige serveerschaal "Meissen" , Duitsland, 20e eeuw.

Gepolychromeerd en voorzien van bloemenarrangement. Gemert a.d. onderzijde.

Hoogste bod: € 10

#1813: Een ovale serveerschaal "Meissen" , Duitsland, 20e eeuw.

Voorzien van decor met pioenroos. Gemerkt a.d. onderzijde.

Hoogste bod: € 40

#1814: Naar "Meissen", een cakeschaal, Duitsland, 20e eeuw.

Gepolychromeerd decor van bloemenarrangement, diverse gebreken. Gemerkt a.d. onderzijde.

Hoogste bod: € 10

#1815: "Meissen", een botervloot, Duitsland, 20e eeuw.

Met blauw-wit decor van "Zwiebelmuster"-motieven. Gemerkt a.d. onderzijde.

Hoogste bod: € 30

#1816: "Meissen", een dekschaal / groenteschaal, Duitsland, 20e eeuw.

Gepolychromeerd en gedecoreerd met "gestreute Blümchen", gemerkt a.d. onderzijde.

Hoogste bod: € 46

Veilingnummer 1195: 2 DECEMBER 2021 - KUNST EN ANTIEK

Hier vindt u alle kavels van de live veiling van 2 december 2021. Wilt u meebieden? Zorg er dan voor dat u (1) een account bij ons heeft (registreer) en (2) ingelogd bent. Tijdens de ‘prebid’ periode kunt u op uw gemak vast biedingen plaatsen*. Dit kan tót het moment dat het kavel in de live veiling bij de veilingmeester op tafel komt, vanaf dat moment kunt u alleen nog live meebieden.

*Uitleg prebid biedvormen

Start veiling: 02-12-2021 09.00 uur

Zaterdag 27 november        10:00 - 16:00*
Maandag 29 november               09:00 - 16:30**

Tijdens de veiling kunt u kijken naar de objecten tot 100 kavels voor afslag. Dit kan van dinsdag 30 november t/m donderdag 2 december, van 9:00 tot 16:30.**

* Laatste inloop om 15:30.
** Laatste inloop om 16:00.

Ophaaldagen: Aankopen kunt u bij ons ophalen of (via een van onze verzendpartners) laten versturen. De verzendkosten en -mogelijkheden verschillen per categorie, meer informatie hierover vindt u hier. Ophalen kan van ma. t/m vr. van 9:00 - 16:45 en enkel op afspraak. Ook zijn wij de zaterdag na afloop van de veiling (4 december) op afspraak geopend van 10:00 - 15:45.