Porselein en aardewerk

  • Nieuw kavel
#2712: Een blauw-witte tegel met voorstelling van koeien in de uiterwaarden.

Mogelijk naar Willem Roelofs. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Aantal biedingen: # 33
Hoogste bod: € 270

#2713: Een lot van (2) plateel borden met diverse decors, Arnhem Holland/ De Arnhemsche Fayencefabriek, Holland, 1e helft 20e eeuw.

Hoogste bod: € 50

#2714: Een lot van (6) diverse porseleinen figuurstukken, Duitsland, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 55

#2715: Een lot van (3) diverse porseleinen figuurstukken, w.o. een lampenvoet, Duitsland, 20e eeuw.

Aantal biedingen: # 29
Hoogste bod: € 230

#2716: Een (3) delig kaststel met transferware decor, Duitsland, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 15

#2717: Een set van (2) aardewerken figuren, een boer en boerin in klederdracht, "De Porceleyne Fles Delft", Holland, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 250

#2718: Een lot van (2) aardewerken bordjes, "De Porceleyne Fles", Delft, Holland, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 50

#2719: Een aardewerken knobbelvaas, Delft(?), Holland, 18e eeuw.

Hoogste bod: € 20

#2720: Naar Adolph Artz (Den Haag 1837 - 1890), Een aardewerken schotel met voorstelling van fluitspeler, De Porceleyne Fles Delft, Holland, 1992.

Hoogste bod: € 120

#2721: Een lot van (3) diverse porseleinen figuurstukken, Duitsland, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 170

#2722: Een "West Germany" blauw en oranje "Lavalamp", 2e helft 20e eeuw.

Gemerkt a.d. onderzijde. H.: 39 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Hoogste bod: € 35

#2723: Een lot divers porselein en aardewerk waaronder een Delftse vaas met Chinoiserie decor en een serveerschaal, 20e eeuw.

Diverse afmetingen en condities. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.

Hoogste bod: € 25

Start veiling: 9 juni 2021 10:00