Porselein en aardewerk

  • Nieuw kavel
#1466: Een plateel inktpot. Plateelbakkerij Rozenburg. Den Haag, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 20

#1467: Een plateel oorvaas met bloemendecor. Plateelfabriek Zuid-Holland (PHZ). Gouda, 20e eeuw.

Haarlijnen. Afm. Circa 23 x 10,5 cm. Geschatte opbrengst: € 80 - € 120.

Hoogste bod: € 80

#1468: Een lot van (2) plateel vaasjes met bloemdecor, één met chrysant en één met viooltje, gepolychromeerd. Plateelfabriek Zuid-Holland (PHZ). Gouda, 20e eeuw.

Afm. circa 17,5 x 8,5 cm en 15,5 en 5,5 cm. Geschatte opbrengst: € 60 - € 100.

Hoogste bod: € 100

#1469: Een plateel oorvaas met polychroom Irisbloemdecor. Plateelfabriek Zuid-Holland (PHZ). Gouda, 20e eeuw.

Afm. circa 28 x 16 cm. Geschatte opbrengst: € 80 - € 120.

Hoogste bod: € 60

#1470: Een plateel vaas met tulpendecor. Plateelfabriek Zuid-Holland (PHZ). Gouda, 20e eeuw.

Afm. circa 26,5 x 11,5 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.

Hoogste bod: € 40

#1471: Een plateel vaas. Model 161 met decor 'AJ'. Firma Van der Want Gzn. Gouda, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 150

#1472: Een plateel vaas met bloemendecor. Plateelfabriek 'Regina'. Gouda, 20e eeuw.

Het glazuur gechipt aan de rand. Afm. Circa 25,5 x 15 cm. Geschatte opbrengst: € 80 - € 120.

Hoogste bod: € 60

#1473: Een (7) delig lot Zaalberg keramiek waaronder een asbak en diverse vazen. Nederland, 20e eeuw.

Allen gemerkt. Diverse afmetingen. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Hoogste bod: € 10

#1474: Een (12) delig lot aardewerk, waaronder Zaalberg Holland. Nederland, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 10

#1475: Een aardewerken kruikvormige kookpot met oor en tuit. India, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 10

#1476: Een aardewerk schotel, portret naar Frans Hals. De Porceleyne Fles, 1962.

Diam. 41 cm. Geschatte opbrengst: € 200 - € 300.

Hoogste bod: € 110

#1477: Een lot van (2) porseleinen voorwerpen bestaande uit een asbak en schaaltje met heft. Herend, eind 20e eeuw.

Asbakje beschadigd. Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.

Hoogste bod: € 28

Veilingnummer 1122: 6 JUNI 2020 - KUNST EN ANTIEK

Start veiling: 06 jun 2020 11:00