PLUS-nummers

  • Nieuw kavel
#4920: Een lot divers Hollands tin. Diverse leeftijden.

Diverse condities. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Hoogste bod: € 30

#4921: Een grote display parfum fles, Gale Hayeman Beverly Hills. Verenigde Staten, jaren '70.

Afm. 18 x 22 cm. Geschatte opbrengst: € 250 - € 300.

Hoogste bod: € 200

#4922: Een grote display parfum fles, Jean-Paul Gaultier. Frankrijk 2e helft 20e eeuw.

Afm. 34 x 13 cm. Geschatte opbrengst: € 250 - € 350.

Hoogste bod: € 200

#4923: Zakhorloge goud - Dameszakhorloge - Handopwindbaar - Ca. 1900.

Hoogste bod: € 150

#4924: Een grote display parfum fles Van Cleef & Arpels. Frankrijk 2e helft 20e eeuw.

Afm. 25 x 30 cm. Geschatte opbrengst: € 200 - € 300.

Hoogste bod: € 175

#4925: Een grote display parfumfles, Nica Ricci van Lalique. Frankrijk 2e helft 20e eeuw.

Afm. 30 x 33 cm. Geschatte opbrengst: € 600 - € 800.

Hoogste bod: € 450

#4926: Een kamferhouten dekenkist, met verzonken koperen beslag en grepen, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 110

#4927: Een glazen parfumfles met verguld messing accenten, Moser. Tsjechoslowakije, circa 1970.

Afm. 16 x 7 cm. Geschatte opbrengst: € 150 - € 250.

Hoogste bod: € 100

#4928: Een set van twee Boheems kristallen glazen. Midden 20e eeuw.

Afm. 19 x 8 cm. Geschatte opbrengst: € 60 - € 100.

Hoogste bod: € 40

#4929: Een eikenhouten dubbel gebogen Louis XV kabinet. Circa 1760.

Met 3 laden. Afm. 245 x 60 x 170 cm. Geschatte opbrengst: € 200 - € 300.

Hoogste bod: € 111

#4930: Een Louis XV - stijl ronde tafel met marmeren blad. 20e eeuw.

Afm.: H.: 75; Diam. 100 cm. Geschatte opbrengst: € 400 - € 600.

Hoogste bod: € 400

#4931: Een 19e-eeuws ladenkastje vermaakt tot drankenkabinetje.

Afm. 60 x 65 x 43 cm. Geschatte opbrengst: € 250 - € 350.

Hoogste bod: € 250