Noodgeld 1e Wereldoorlog

  • Nieuw kavel
#1846: Voedselbonnen. - Div.

Voedselbonnen in album moet gezien worden. - Div.

Hoogste bod: € 37

#1847: Noodgeld 1ste W.O. 1 gulden. Amsterdam. Type 1914. - Zeer Fraai.

(T.J.01.01). Serienummer G05008. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 70

#1848: Noodgeld 1ste W.O. 2½ gulden. Amsterdam. Type 1914. - Fraai +.

(T.J.01.02). Serienummer A3993. - Fraai +.

Hoogste bod: € 65

#1849: Noodgeld 1ste W.O. 25 cent. Oosterhout. Type 1914. - Zeer Fraai / Prachtig.

(T.J.23.01). Serienummer No92. - Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 100

#1850: Noodgeld 1ste W.O. 1 gulden. Oosterhout. Type 1914. - Zeer Fraai.

(T.J.23.02). Serienummer No886. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 115

#1851: Noodgeld 1ste W.O. 2½ gulden. Oosterhout. Type 1914. - Zeer Fraai.

(T.J.23.03). Serienummer No630. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 125

#1852: Noodgeld 1ste W.O. 17 gulden. Schaesberg. Type 1914. - Zeer Fraai +.

(T.J.28.01). Serienummer No1484. Klein hoekje eraf. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 150

#1853: Noodgeld 1ste W.O. 25 cent. Steenwijk. Type 1914. - Zeer Fraai - Prachtig.

(T.J.30.1). Serienummer No199. - Zeer Fraai - Prachtig.

Hoogste bod: € 125

#1854: Noodgeld 1ste W.O. 1 gulden. Steenwijk. Type 1914. - Zeer Fraai - Prachtig.

(T.J.30.2). Serienummer No223. - Zeer Fraai - Prachtig.

Hoogste bod: € 135

#1873: Noodgeld Duitsland/Oostenrijk. Diverse waarden. Lot van ca. 800 stuks. - Div.

Mooi lot noodgeld. Meest Oostenrijk. - Div.

Hoogste bod: € 180

#1874: Noodgeld Duitsland. Diverse waarden. Lot van ca 100 stuks. - Div.

Mooi lot noodgeld Duitsland. - Div.

Hoogste bod: € 60

#1875: Noodgeld Duitsland. Diverse waarden. Lot van ca 350 stuks. - Div.

Hoogste bod: € 110

Veilingnummer 1058: Opbrengsten 6 en 7 oktober 2016

Klik hier om de complete catalogus met bijna dan 2000 kavels online te bekijken.

Pre-bid veiling: Voorafgaande aan de live zaalveiling kon er al in de zogenaamde pre-bid veiling geboden worden op de kavels. Met bijna 2000 kavels heeft u ruim de keuze. Deze veiling bood u de mogelijkheid om uw bod uit te brengen, voordat de zaal- en internetveiling begint op 10 oktober. Dit kon door u te registreren op onze website en uw bod in te voeren bij het desbetreffende kavel. Zowel door middel van een autobod (u biedt automatisch door, zonder dat u wat hoeft te doen) of door een normaal bod werden de biedingen ingevoerd.

Live zaalveiling: Tijdens de zaalveiling op 6 en 7 oktober kreeg u ook de mogelijkheid om mee te bieden via internet. Zo kon u vanuit huis gemakkelijk de veiling volgen en wanneer nodig uw bod uitbrengen of verhogen.

Kijkdagen: Voorafgaande aan de veiling werden er verschillende kijkdagen gehouden waarop al de kavels te bekijken zijn. Zaterdag 1 oktober, woensdag 5 oktober, donderdag 6 oktober en vrijdag 7 oktober waren de kavels van 10:00 - 16:00 te bezichtigen. De kijkdagen werden gehouden in het hoofdkantoor van VerzamelaarsVeiling, Industrieweg 13 in Klaaswaal.

Kijkdagen: Zaterdag 1 oktober 10:00 - 16:00 uur, woensdag 5 oktober 17:00 - 21:00 uur, donderdag 6 oktober 10:00 - 16:00 uur en vrijdag 7 oktober 10:00 - 16:00 uur. (Donderdag en vrijdag tot 100 kavels voor afslag m.u.v. zilveren objecten en gouden sieraden tot 13.30 uur).

Ophaaldagen: Tijdens de veiling of na iedere zitting bestaat er de gelegenheid om de gekochte kavels na betaling mee te nemen en de week na de veiling van maandag t/m vrijdag van 10.00 - 16.00 uur.