Naaigerei

  • Nieuw kavel
#4347: (9) Delig lot naaigerei zilver.

Hoogste bod: € 35

#4348: (8) Delig lot vingerhoedjes.

Hoogste bod: € 30

#4349: (8) Delig lot vingerhoedjes.

20e Eeuw - gebruikssporen en deukjes. 42 gram, diverse gehaltes. Geschatte opbrengst: € 25 - € 60.

Hoogste bod: € 25

#4350: Naaldenkoker zilver.

Hoogste bod: € 20