Miniaturen

  • Nieuw kavel
#4333: (8) Delig lot miniaturen zilver.

Hoogste bod: € 100

#4334: (6) Delig lot miniaturen zilver.

Hoogste bod: € 90

#4336: (4) Delig lot miniaturen zilver.

Hoogste bod: € 75

#4337: (5) Delig lot miniaturen zilver.

Hoogste bod: € 65

#4338: (3) Delig lot miniaturen zilver.

Hoogste bod: € 70

#4339: (7) Delig lot miniaturen zilver.

Hoogste bod: € 60

#4340: (6) Delig lot miniaturen zilver.

Hoogste bod: € 55

#4341: Chinese markkoopman zilver.

Hoogste bod: € 35

#4343: (2) Delig set miniaturen klompjes zilver.

Hoogste bod: € 30

#4344: (2) Delig lot miniaturen zilver.

20e Eeuw, keurtekens: 925, sterling. 33 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Hoogste bod: € 45

#4345: (5) Delig lot miniaturen zilver.

Nederland, keurtekens: ZII - gebruikssporen. 72 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 25 - € 50.

Hoogste bod: € 27

#4346: (10) Delig lot diversen.

Hoogste bod: € 33