Miniaturen

  • Nieuw kavel
#271: Miniatuur beeld in menselijke vorm zilver.

België, 20e eeuw, keurtekens: A925, meesterteken - Marmeren voet ontbreekt. 10,5, 85 gram, 925/1000.

Hoogste bod: € 75,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 11:54

#272: Miniatuur brandewijnkom zilver.

Hoogste bod: € 100,00

#273: Miniatuur brandewijnkom zilver.

Hoogste bod: € 32,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 11:55

#274: Miniatuur cello zilver.

Versierd met rocailles en cherubijn. 20e eeuw. 9,5 x 3, 30 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 32,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 11:56

#275: Miniatuur fazant zilver.

Italië, 20e eeuw, keurtekens: 835, 54 VI, ZII. 7,5 x 15 x 3,5, 99,3 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 110,00

#276: Miniatuur leeuw zilver.

Handgemaakt. Indonesiëkeurtekens: ZII - Scheurtjes en deuken. 8,5 x 8 x 4, 70,5 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 65,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 11:57

#277: Miniatuur man met kruiwagen zilver.

Nederland, 20e eeuw, keurtekens: zwaard. 3 x 5, 21,8 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 23,00

#278: Miniatuur officier zilver.

Hoogste bod: € 50,00

#279: Miniatuur schaaltje zilver.

Op voet met cupido. Spanje, 20e eeuw, keurtekens: ster, amfoor. 5,5 x 4, 27,1 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 28,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 11:58

#280: Miniatuur schip zilver.

Als sigarendover. Nederland, 20e eeuw, keurtekens: 835, ZSO. 4,5 x 2,9, 14,9 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 15,00

#281: Miniatuur schip zilver.

Op houten console. Oosters, 20e eeuw - Verbogen. 18 x 19, 167,5 gram, 800/1000.

Hoogste bod: € 60,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 11:59

#282: Miniatuur schip zilver.

Hoogste bod: € 164,00