Meubelen

  • Nieuw kavel
#4713: Een mahoniehouten Louis XVI-stijl theestoof-emmer, Holland, laat 19e eeuw.

Sporen van leeftijd. Afm. H. : 51, ø: 30 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Hoogste bod: € 40

#4714: Een ovalen spiegel met snijwerk van roosjes, 20e eeuw.

Afm. 50 x 38 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 10

#4715: Een Art-Deco stijl bijzettafel, faux wortelnoten, laat 20e eeuw.

Afm. H. : 60, ø: 50 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 95

#4716: Een wortelnoten gefineerde Louis XV-stijl hangvitrine, Holland, 20e eeuw.

Afm. 72 x 68 x 20. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 18

#4717: Een Chinese garderobekast, 20e eeuw.

Met decor van waterlelies. Gebruikssporen. Afm. 165 x 104 x 60. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 50

#4718: Een broodkast, 20e eeuw.

Polychroom beschilderd. Afm. 190 x 110 x 50. Geschatte opbrengst: € 10 - € 20.

Hoogste bod: € 22