Meubelen

  • Nieuw kavel
#1329: Vier mahoniehouten eetstoelen en twee bijpassende armstoelen in Biedermeier-stijl en met stofbekleding, Nederland, 20e eeuw.

Afm. H. ca. 85 cm. Geschatte opbrengst: € 80 - € 120.

Hoogste bod: € 50

#1330: Een mahoniehouten kaptafel spiegel met snijwerk op standaard met opberg compartiment.

Hoogste bod: € 31

#1331: Een kamferhouten dekenkist, met verzonken koperen beslag en grepen, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 10

#1332: Een eikenhouten bureaustoel met open rugleuning, draaibaar en met leren zitting. Nederlands, 1e helft 20e eeuw.

Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Hoogste bod: € 150

#1333: Een Chippendale-stijl uitschuifbare eettafel met vier bijpassende stoelen, mahoniehout. Engeland, 1e helft 20e eeuw.

Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.

Hoogste bod: € 10

#1334: Een Chesterfield bureaustoel, draaibaar en met groene leren bekleding. 2e helft 20e eeuw.

Aantal biedingen: # 30
Hoogste bod: € 120

#1335: Een mahonie gefineerd dressoir met wortelnoten fineer en marquetterie inlegwerk. 2e helft 20e eeuw.

Hoogste bod: € 10

#1336: Een wortelnoten belijmd Hollands Louis XV-stijl klepsecretaire. Laat 20e eeuw.

Geschatte opbrengst: € 60 - € 80.

Hoogste bod: € 100

#1337: Een grenenhouten hangoor- koffietafel, op gedraaid houten poten en met regelverbinding. Laat 20e eeuw.

Hoogste bod: € 45

#1338: Een tropisch hardhouten koffietafel met Balinees snijwerk en ingelegd met been, inklapbaar. 1e helft 20e eeuw.

Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 60

Veilingnummer 1122: 6 JUNI 2020 - KUNST EN ANTIEK

Start veiling: 06 jun 2020 11:00