Meubelen

  • Nieuw kavel
#1940: Vitrinekast.

Willem lll 19e eeuw. 105 x 190 x 36 cm.

Hoogste bod: € 400

#1941: Wandkastje.

Begin 20e eeuw. 100 x 50 x 89 cm.

Hoogste bod: € 30

#1942: Wandkastje.

Begin 20e eeuw. 100 x 50 x 85 cm.

Hoogste bod: € 30

#1943: Vitrinekast.

Circa 1800. 115 x 160 x 56 cm.

Hoogste bod: € 170

#1944: Houten halkastje.

Met roldeurtjes. Engeland eind 19e eeuw. 67 x 72 cm.

Hoogste bod: € 40

#1945: Halkastje.

Met roldeurtje, begin 20e eeuw. 50 x 30 x 70 cm.

Hoogste bod: € 40

#1946: Vitrinekast.

Art Deco, jaren '20. 104 x 35 x 115 cm.

Hoogste bod: € 150

#1947: "Bruidskist".

Decoratief wandmeubel samengesteld met 17e eeuwse delen, met de zitting als kist. 205 x 158 x 63 cm.

Hoogste bod: € 1.400

#1948: Bruidskast.

Hand gestoken panelen. Nederland 19e eeuw. 170 x 171,5 cm.

Hoogste bod: € 750

#1949: Theekastje.

Met gebold glas, circa 1900. 77 x 46 x 74 cm.

Hoogste bod: € 100

#1950: Kaptafel.

Met lades, circa 1900. 130 x 170 x 60 cm.

Hoogste bod: € 130

#1951: Kussenkast.

19e eeuw. 160 x 161 x 190 cm.

Hoogste bod: € 300