Maritiem en militaria

  • Nieuw kavel
#1443: Een Afghaans percussiegeweer, ca. 19e eeuw.

Met restauratie aan de kolf. Totale lengte: 129, Loop: 93 cm. Geschatte opbrengst: € 60 - € 80.

Hoogste bod: € 60

#1445: Een Afghaans lang vuursteen percussiegeweer, 19e eeuw.

Hoogste bod: € 100

#1447: Een houten koersindicator, stuurmanshulpje, Engeland(?), 19e/ 20e eeuw.

Met weergave van getallen.

Hoogste bod: € 20

#1448: Een diepzee duikpak met duikschoenen, 20e eeuw.

Geïmpregneerd, ten behoeve van gebruik met messing duikhelm. Daarbij kleerhangers.

Hoogste bod: € 60

#1449: Een model kanon gemonteerd op affuit, Frankrijk(?), ca. 1900.

Hoogste bod: € 110

#1450: Een ronde messing sterilisatiedoos voor doktersinstrumenten met glazen spuit en bloeddrukmeter, medische instrumenten, 20e eeuw.

Diverse condities, diverse afmetingen.

Hoogste bod: € 10

#1451: Een "Östergaard's Globus" wereldbol, Duitsland, 2e kwart 20e eeuw.

Gemerkt: Östergaard's Globus / "Durch alle Welt"/ Peter J. Östergaard Verlag - Berlin.

Hoogste bod: € 140

#1452: Een draagbare verchroomde anemometer / windkrachtmeter, Duitsland, 20e eeuw.

Werking niet gegarandeerd.

Hoogste bod: € 35

#1453: Een "Replogle" wereldglobe, Verenigde Staten, 2e helft 20e eeuw.

Gemerkt: Replogle 12 Inch Reference Globe.

Hoogste bod: € 20

#1455: Een verchroomde industriële hanglamp, 20e eeuw.

Voorzien van bevestigingsbeugel.

Hoogste bod: € 30

#1456: Een messing hangende kooilamp gemonteerd aan bevestigingsstaaf, 2e helft 20e eeuw.

Werking niet getest.

Hoogste bod: € 50

#1457: Een "J.E.S." theodoliet, 20e eeuw.

Nummer: 485, werking niet getest.

Hoogste bod: € 65

Veilingnummer 1195: 2 DECEMBER 2021 - KUNST EN ANTIEK

Hier vindt u alle kavels van de live veiling van 2 december 2021. Wilt u meebieden? Zorg er dan voor dat u (1) een account bij ons heeft (registreer) en (2) ingelogd bent. Tijdens de ‘prebid’ periode kunt u op uw gemak vast biedingen plaatsen*. Dit kan tót het moment dat het kavel in de live veiling bij de veilingmeester op tafel komt, vanaf dat moment kunt u alleen nog live meebieden.

*Uitleg prebid biedvormen

Start veiling: 02-12-2021 09.00 uur

Zaterdag 27 november        10:00 - 16:00*
Maandag 29 november               09:00 - 16:30**

Tijdens de veiling kunt u kijken naar de objecten tot 100 kavels voor afslag. Dit kan van dinsdag 30 november t/m donderdag 2 december, van 9:00 tot 16:30.**

* Laatste inloop om 15:30.
** Laatste inloop om 16:00.

Ophaaldagen: Aankopen kunt u bij ons ophalen of (via een van onze verzendpartners) laten versturen. De verzendkosten en -mogelijkheden verschillen per categorie, meer informatie hierover vindt u hier. Ophalen kan van ma. t/m vr. van 9:00 - 16:45 en enkel op afspraak. Ook zijn wij de zaterdag na afloop van de veiling (4 december) op afspraak geopend van 10:00 - 15:45.