Maritiem en militaria

  • Nieuw kavel
#3169: Een Afghaans lang vuursteen percussiegeweer, 19e eeuw.

Hoogste bod: € 130

#3170: Een ondersteuning voor een geweerloop, Engeland, 18e/ 19e eeuw.

Gebeitst hout en met ijzeren vork en uiteinde. H: 147 cm. Geschatte opbrengst: € 60 - € 80.

Hoogste bod: € 210

#3171: Een Nederlands briquet infanteriesabel / kortzwaard, Holland, 19e eeuw.

Hoogste bod: € 140

#3173: Een koperen brandweerhelm en daarbij een plaquette, Frankrijk, c. 1900.

Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 70

#3174: Een koperen periscoop afkomstig van een tank, mogelijk Verenigde Staten, 20e eeuw.

Schoonmaakbehoeftig. H: 70 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.

Hoogste bod: € 65

#3175: Een percussie ruiterpistool, Frankrijk(?), 19e eeuw.

Hoogste bod: € 90

#3176: Een Brits/ Belgische WOII helm met binnenvoering, ca. 1945.

Aan de zijkant de Belgische driekleur. H: 12 cm, Diam.: 31 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 55

#3177: Een WOI trench art kandelaber, daarbij een trench art vaas en een huisbajonet, 1e kwart 20e eeuw.

Hoogste bod: € 120

#3178: Een Brits ruiter vuursteenslot pistool voor het Ottomaanse Rijk, eind 19e/ begin 20e eeuw.

Hoogste bod: € 125

#3179: Een percussie ruiterpistool, Duitsland, 19e eeuw.

Hoogste bod: € 115

#3180: Een WOII B.H. & G. ltd verrekijker in lederen foedraal. 1942.

Intensieve gebruikssporen Geschatte opbrengst: € 50 - € 70.

Hoogste bod: € 35

#3181: Een Afghaans percussiegeweer, ca. 19e eeuw.

Met restauratie aan de kolf. Totale lengte: 129, Loop: 93 cm. Geschatte opbrengst: € 60 - € 80.

Hoogste bod: € 90

Start veiling: 09 jun 2021 10:00