Lots

  • Nieuw kavel
#1442: (17) Divers aardewerk.

W.o. vazen en borden. 20e eeuw. Enkele met chips en haarlijnen.

Hoogste bod: € 22,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 23:37

#1443: (21) Divers aardewerk.

Nederland w.o. Porceleyne Fles 2e helft 20e eeuw. Diverse condities.

Aantal biedingen: # 34
Hoogste bod: € 200,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 23:38

#1444: (5) Aardewerk.

Delfts. Nederland Porceleyne fles 20e eeuw. Allen beschadigd op de 2 borden na.

Hoogste bod: € 28,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 23:39

#1445: (4) Aardewerk.

W.o. schotel en klompje. Nederland 18e en 20e eeuw de schotel is gelijmd, de rest is gaaf.

Hoogste bod: € 10,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 23:40

#1446: (11) Tinnen voorwerpen.

Diverse leeftijden en condities.

Hoogste bod: € 30,00

#1447: (3) 2 Etsen + schilderij.

Woonschuiten, boerderij en een bloemstilleven. Nederland w.o. de Jong en Johan Hemkes.

Hoogste bod: € 10,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 23:41

#1448: (9) Aardewerk.

Nederland Makkum Tichelaar 19e en 20e eeuw. Enkele met chips, een bordje gelijmd.

Hoogste bod: € 52,00

#1449: Divers.

W.o. Meissen vaasje, samovar etc.

Hoogste bod: € 17,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 23:42