Lots Nederland

  • Nieuw kavel
#243: Nederland 2x 1 gulden Zilverbon Type 1938 - Nagenoeg UNC

(Alm. 04-1a/04-1b). Serienummer U982267/EZ768283. Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 100,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 14:06

#244: Nederland 5x 1 gulden Zilverbon Type 1938 - Zeer Fraai

(Alm 04-1b). Serienummer Divers. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 12,00

#245: Nederland 2x 1 gulden Zilverbon Type 1938 - Zeer Fraai -

(Alm. 04-1a/04-1b). Serienummer P639156/CB644135. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 10,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 14:07

#246: Nederland 5x 1 gulden Muntbiljet Type 1943 Wilhelmina I - Zeer Fraai

(Alm 05-1). Serienummer Divers. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 31,00

#247: Nederland 2x 1 gulden Muntbiljet Type 1949 - Fraai +

(Alm. 07-1a). Serienummer 2FE069921/3BR018963. Fraai +.

Hoogste bod: € 5,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 14:08

#248: Nederland 5x 1 gulden Muntbiljet Type 1949 Juliana - Zeer Fraai +

(Alm 07-1a). Serienummer Divers. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 16,00

#249: Nederland 2x 2½ gulden Zilverbon Type 1938 - Prachtig +

(Alm. 13-1a/13-1b). Serienummer U949286/BU721618. Prachtig +.

Hoogste bod: € 30,00

#250: Nederland 5x 2½ gulden Muntbiljet Type 1943 Wilhelmina I - Zeer Fraai

(Alm 14). Serienummer Divers. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 60,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 14:09

#251: Nederland 2x 2½ gulden Muntbiljet Type 1943 - Zeer Fraai

(Alm. 14). Serienummer EB542769/EC277670. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 17,00

#252: Nederland 2x 2½ gulden Muntbiljet Type 1949 - Fraai

(Alm.16-1b). Serienummer 4UC018058/6GA072863. Fraai.

Hoogste bod: € 5,00

#253: Nederland 5x 2½ gulden Muntbiljet Type 1949 Juliana - Zeer Goed

(Alm. 16-1b). Serienummer divers. Biljetten zijn in slechte staat. Scheuren/Gaten/Pen. Zeer Goed.

Hoogste bod: € 9,00

#254: Nederland 4x 5 gulden Bankbiljet Type 1966 Vondel I - Zeer Fraai / Prachtig

(Alm. 23-1a). Serienummer divers. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 39,00
Sluitings datum: 15 mrt 2021 14:10

Veilingnummer 1161: 15 MAART 2021 - BANKBILJETTEN

Start veiling: 15 mrt 2021 10:00