Lepel- en schepwerk

  • Nieuw kavel
#2449: Strooilepel zilver.

Hoogste bod: € 29,00
Sluitings datum: 09 okt 2019 13:28

#2450: Strooilepel zilver.

Hoogste bod: € 25,00

#2451: Gebakschep zilver.

Hoogste bod: € 30,00

#2452: Strooilepel zilver.

Hoogste bod: € 25,00
Sluitings datum: 09 okt 2019 13:29

#2453: Eierlepel zilver.

Hoogste bod: € 40,00

#2454: (2) Scheplepels zilver.

Hoogste bod: € 65,00

#2455: (3) delig lot zilver.

W.o. roomlepel en strooilepels. 19e en 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren. 67 gram, 835/1000.

Hoogste bod: € 41,00
Sluitings datum: 09 okt 2019 13:30

Einde prebid: 09-10-2019 22:45