Lees- en schrijfgerei

  • Nieuw kavel
#4324: (5) Delig lot vulpotloden zilver.

Hoogste bod: € 50

#4325: (3) Delig lot zilver.

Hoogste bod: € 40

#4326: Briefopener zilver.

Hoogste bod: € 32

#4327: Inktpot zilver.

Hoogste bod: € 51

#4330: (6) Delig lot pennen.

Gebruikssporen. 126 gram. Geschatte opbrengst: € 10 - € 50.

Hoogste bod: € 12

#4331: (5) Delig lot pennen.

20e eeuw - gebruikssporen. 59 gram. Geschatte opbrengst: € 10 - € 50.

Hoogste bod: € 12

#4332: Parker pen.

Hoogste bod: € 55