Lampen en kandelaars

  • Nieuw kavel
#2484: Een koperen zeslichts kroon, Hollands, 2e helft 20e eeuw.

Hoogste bod: € 10

#2485: Een hallantaarn/ plafondlamp, Frankrijk, mid. 20e eeuw.

Hoogste bod: € 10

#2486: Een messing kroonluchter, Holland, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 10

#2487: Een gestoken kapiteel afkomstig van een pilaster, eind 19e eeuw.

Hoogste bod: € 10

#2488: Een bronzen Louis XVI-stijl kroonluchter, Frankrijk, 1e helft 20e eeuw.

Hoogste bod: € 100

#2489: Een smeedijzeren kroonluchter, Duitsland, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 10

#2490: Een messing Louis XV-stijl kroonluchter, Frankrijk, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 10

#2491: Een goud gepatineerd bronzen Louis XIV-stijl kroonluchter, Frankrijk, 19e/ 20e eeuw.

Hoogste bod: € 20

#2492: Een Louis XV-stijl kroonluchter, Oostenrijk(?), 20e eeuw.

Hoogste bod: € 10

#2494: Een zeslichts Louis XV stijl kroonluchter/ plafondlamp, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 10

#2495: Een messing kaarsenkroon, Duitsland, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 10

#2496: Een koperen hallantaarn, Holland, ca. 1900.

Met wit melkglazen panelen. L: 30 cm, B: 30 cm, H: 51 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 50

Start veiling: 09 jun 2021 10:00