Lampen en kandelaars

  • Nieuw kavel
#4708: Een lot van (2) dressoirlampjes, waarvan een in Tiffany-stijl, eind 20e eeuw.

Geschatte opbrengst: € 15 - € 25.

Hoogste bod: € 26

#4709: Twee Chinese lampen van gelakt metalen balustervazen met parelmoer belegd en elektrisch gemonteerd, eind 20e eeuw.

Diverse beschadigingen. Geschatte opbrengst: € 10 - € 20.

Hoogste bod: € 10

#4710: Een set van (2) koperen kandelaren. 1e helft 20e eeuw.

Afm. 21,5 x 11 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.

Hoogste bod: € 12