Lampen en kandelaars

  • Nieuw kavel
#1325: Een glazen wandlamp, Cosack Leuchten. Duitsland, jaren 70.

Lichte schades aan glas. Afm. 21 x 13 cm. Geschatte opbrengst: € 80 - € 120.

Hoogste bod: € 50

#1326: Fat lava tafellamp West-Germany. Jaren '70.

Bevat 2 lichtbronnen. H.: 55 cm. Geschatte opbrengst: € 10 - € 20.

Hoogste bod: € 12

#1327: Een Stilnovo 'mushroom' staande lamp. Italië, jaren '70.

Geschatte opbrengst: € 50 - € 70.

Hoogste bod: € 38

#1328: Twee Chinese lampen van gelakt metalen balustervazen met parelmoer belegd en elektrisch gemonteerd, eind 20e eeuw.

Diverse beschadigingen. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Hoogste bod: € 60

Veilingnummer 1122: 6 JUNI 2020 - KUNST EN ANTIEK

Start veiling: 06 jun 2020 11:00