Lampen en kandelaars

  • Nieuw kavel
#1071: Lampenkap.

Gemarmerd glazen hanglamp. jaren 50. 36 cm.

Hoogste bod: € 16,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 20:14

#1072: Lampenkap.

Gemarmerd glazen hanglamp kap. Jaren 50. 34 cm.

Hoogste bod: € 16,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 20:15

#1073: 7-lichts kandelaar.

Versierd met bloemen. Messing 20e eeuw. 75 x 52 x 25 cm.

Hoogste bod: € 55,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 20:16

#1074: (3) Kandelaars.

2 van C. Heninger. Duitsland en Engeland 19e en 20e eeuw. 50 x 32 cm.

Hoogste bod: € 120,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 20:17

#1075: Vloerlamp jaren 30.

Met hoge kap. Italie/duitsland Aardewerk. 131 cm.

Hoogste bod: € 35,00

#1076: Vloerlamp jaren 70.

Met hoge kap. Porselein en messing. 118 cm.

Hoogste bod: € 20,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 20:18

#1077: (2) Kandelaars Frankrijk 19e eeuw.

De 4 armen als pioenrozen. Brons, 1 arm gebroken en 1 beschadigd. 53 x 18 cm.

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 20:19

#1078: Lamp kunststof Engeland 21e eeuw.

a. Thomassen, Tiffany stijl. Breukje in voorkant van de kap. 57 x 33 cm.

Hoogste bod: € 160,00

#1079: Lamp

Messing en glas Engeland 21e eeuw. 45 x 24 cm.

Hoogste bod: € 30,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 20:20