Klokken en barometers

  • Nieuw kavel
#2403: Een lantaarnklok, Frankrijk, 18e eeuw.

Hoogste bod: € 230

#2404: Industriële wandklok in vorm van afsluiter

Hoogste bod: € 10

#2405: Een ZAMAK schouwpendule, Frankrijk, eind 19e eeuw.

Hoogste bod: € 120

#2406: Een bronzen rococo-stijl schouwpendule, Frankrijk, 19e eeuw.

Hoogste bod: € 120

#2407: Een regulateursklok, Duitsland, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 20

#2408: Een messing Louis XIV-stijl schouwpendule, Frankrijk, 20e eeuw.

Met quartz uurwerk (defect). H. 56 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 80

#2409: Een messing Louis XV-stijl schouwpendule, Frankrijk, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 140

#2410: Een messing neo- Louis XVI-stijl klokkenstel, Frankrijk, 20e eeuw.

Niet getest op functie, diverse gebreken. Afm. 33 x 20 x 10 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Hoogste bod: € 110

#2411: Een lot van (2) Schwarzwalder koekoeksklokken, Duitsland, 20e eeuw.

Niet getest op werking, restauratie behoeftig. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 10

#2412: Een regulateursklok, Duitsland, 2e kwart 20e eeuw.

De wijzerplaat met Arabische cijferring, de kast eiken. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 10

#2413: Een set van (2) schouwkandelabers, Frankrijk, eind 19e eeuw.

Hoogste bod: € 90

#2414: Een Europees 'Arts & Crafts' eiken schouwklokje met messing beslag.

Hoogste bod: € 60

Start veiling: 09 jun 2021 10:00