Klokken en barometers

  • Nieuw kavel
#1320: Een houten tafelklok, slag-op-bel. Duitsland, 1e helft 20e eeuw.

Snijwerk aan de zijkant manco. Afm. 39 x 13 x 30 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.

Hoogste bod: € 30

#1321: Een verguld bronzen Louis XVI stijl schouwpendule met twee bijpassende kandelabers. Frankrijk, laat 19e eeuw.

Hoogste bod: € 420

#1322: Een Engelse schouwpendule in eiken kast, Arabische cijferring, slagwerk op gongstaaf.

Afm. 47 x 25 x 16 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.

Hoogste bod: € 38

#1323: Een Friese staartklok, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 90

#1324: Een comtoise stationsklok, gemerkt Le Printemps, Chantilly in de wijzerplaat, Romeinse cijfers, 2e helft 20e eeuw.

Geschatte opbrengst: € 60 - € 80.

Hoogste bod: € 55

Veilingnummer 1122: 6 JUNI 2020 - KUNST EN ANTIEK

Start veiling: 06 jun 2020 11:00