Klokken en barometers

  • Nieuw kavel
#1800: Kleine stoelklok.

Beschilderd met Hollands tafereel, 19e eeuw. Niet getest op lange werking. 36 x 20 cm.

Hoogste bod: € 80

#1801: Hangklok.

Met melodie gong. Jaren 20. 70 x 37 cm.

Hoogste bod: € 80

#1802: Barometer.

Nederland ca.1900. 22 x 42,5 cm.

Hoogste bod: € 20

#1803: Pendule Zamac.

Vrouw met hond. Frankrijk. 19e eeuw. Niet getest op lange werking. 36 x 37 cm.

Hoogste bod: € 90

#1804: Empire Pendule.

Hoogste bod: € 600

#1805: Klokkenstel.

Met kindjes zittend op de klok en kandelaren. Balans uurwerk. eind 19e eeuw.

Hoogste bod: € 1.000

#1806: Tafelklok.

Met maanstand en bronzen ornamenten. Smith London eind 19e eeuw. 23 x 42 cm.

Hoogste bod: € 300

#1807: Empire Pendule.

Met vergulding, Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. begin 19e eeuw. 48 x 33 x 11 cm.

Hoogste bod: € 1.450

#1808: Tafelpendule Rozenburg Den Haag.

Handbeschilderd jugendstil decor. Keramiek jaren 30. Heeft enkele chips. 34 x 31 cm.

Hoogste bod: € 600

#1809: Reiswekker.

Hoogste bod: € 200

#1810: Tafelklokje.

Met putti. Marmeren sokkel. Ca. 1900. Balans uurwerk, niet getest op werking. 31 x 15 cm.

Hoogste bod: € 260

#1811: Plato Flip klok.

Lamellen klok, met wekker functie ca.1900 niet getest op werking. 16 x 8 cm.

Hoogste bod: € 500