Klederdracht en Streeksieraden

  • Nieuw kavel
#1049: Antieke kledingspeld geelgoud - 14 kt.

LxB: 5,5 x 0,8 cm. Gewicht: 0,7 gram.

Hoogste bod: € 30

#1050: Antieke gesp zilver - 835/1000.

Gesp met Zeeuwse knopen gedragen op japon of schort (ca. 1900). LxB: 5,8 x 8 cm. Gewicht: 31,2 gram.

Hoogste bod: € 36

#1051: Antieke broche roségoud - 14 kt.

Opengewerkt. D: 2,8 cm. Gewicht: 5,16 gram.

Hoogste bod: € 130

#1052: Antieke broche roségoud - 14 kt.

Opengewerkt. D: 2,5 cm. Gewicht: 4,77 gram.

Hoogste bod: € 125

#1053: Antieke Friese mutsspelden zilver, met zirkonia - 925/1000.

Speld is metaal. Doosje. LxB: 9,5 x 1,1 cm. Gewicht: 2,5 gram.

Hoogste bod: € 90

#1054: Antieke mutsspelden zilver - 835/1000.

Filigrain met Zeeuwse knopen aan gourmet schakel ketting. L: 82 cm. Gewicht: 21,6 gram.

Hoogste bod: € 30

#1055: Antiek lot goud/zilver - 14 kt. en 835/1000 zilver en verguld.

Hoogste bod: € 60

#1056: Cameé kledingspeld geelgoud, met schelp - 14 kt.

LxB: 5 x 1,3 cm. Gewicht: 2,2 gram.

Hoogste bod: € 50

#1057: Antieke rouw mutsspelden geelgoud, met git - 14 kt.

L: 7,5 en 6 cm. Gewicht: 7,3 gram.

Hoogste bod: € 34

#1058: Antieke rouw mutsspelden goud/zilver, met git - 14 kt. en 835/1000.

Fijn handwerk. L: 8,5 cm. Gewicht: 10,6 gram.

Hoogste bod: € 60

#1059: Antiek kappenstel roségoud - 14 kt.

Hoogste bod: € 2.115

#1060: Antieke mutsspelden geelgoud, met Zeeuwse barok parel - 18 kt.

LxB: 4,8 x 0,6 cm. Gewicht: 1,2 gram.

Hoogste bod: € 40