Historiepenningen

  • Nieuw kavel
#383: 1919. Nederland. Nederlandsche Overzee Trustmaatschappij.

Kleine randschade en enkele vlekjes. Door Wienecke. AE. 65,3 mm. Totaalgewicht: gram. Prachtig -.

Hoogste bod: € 40

#384: 1940. Nederland. Commissie voor aangehouden lading.

Door Wienecke. AE. 66,3 mm. Totaalgewicht: gram. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 100

Veilingnummer 1119: 4 JUNI 2020 - MUNTEN

Start veiling: 4 juni 12.30 uur