Glas en kristal

  • Nieuw kavel
#4761: Een Carly bolvaasje, België, jaren '20/'30.

Hoogste bod: € 10

#4762: Twee schenkkannen, een stopfles en decanteerkaraf.

Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.

Hoogste bod: € 45

#4763: Een lot met (4) koud beschilderde glazen flesjes, France, 20th century.

Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 10

#4764: Een lot van (3) gekleurde glazen met verguldsel.

Afm. H. Resp. : 12,5/ 19/ 20 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 100

#4765: Een groot lot glaswerk, w.o. asbakken, o.a. Max Verboeket.

Diverse condities. Diverse afmetingen. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 34

#4766: Een lot divers glas, w.o. een eend, Leerdam, eind 20e eeuw.

Diverse condities. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 16

#4767: Een groot lot einde dag glas presse papiers.

Geschatte opbrengst: € 50 - € 100.

Hoogste bod: € 60

#4768: Een lot divers glaswerk, w.o. een presse papier met afbeelding van H.K.H. Beatrix, Koningin der Nederlanden.

Hoogste bod: € 18

#4769: Een lot diverse glazen sculpturen, w.o. een kerstman en een hond, eind 20e eeuw.

Hoogste bod: € 10

#4770: Een lot divers glaswerk, w.o. een kaasstolp en een karaf, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 14

#4771: Een lot van (2) karaffen, laat 20e eeuw.

Hoogste bod: € 26

#4772: Een handgeblazen steelvaas, eind 20e eeuw.

Afm. L. 79 cm. Geschatte opbrengst: € 15 - € 20.

Hoogste bod: € 27