Glas en kristal

  • Nieuw kavel
#1784: Mondgeblazen vaas.

Fire Island 20e eeuw. 34,5 x 10 cm.

Hoogste bod: € 12

#1785: Grote diepe schaal.

Onduidelijk signatuur, 20e eeuw. 35,5 x 17 cm.

Hoogste bod: € 127

#1786: (2) Vazen en een schaal.

Henry Dean België 21e eeuw.

Hoogste bod: € 20

#1787: Murano schaal.

V. Nason & C Italië 20e eeuw. 24,5 x 18 cm.

Hoogste bod: € 20

#1788: Beukennootje en spijkerbol.

Leerdam 20e eeuw.

Hoogste bod: € 20

#1789: (3) Waxinelicht houders.

Costa Boda Zweden 20e eeuw.

Hoogste bod: € 32

#1790: Glazen "Madonna" Leerdam, Stef Uiterwaal.

Nederland 20e eeuw, achterzijde gesigneerd. 24 cm.

Hoogste bod: € 80

#1791: (7-Delig) Likeurset.

Karafje met 6 glazen, beschilderd met bloemen en een oranje patina. 1 Glaasje gechipt. 27 cm.

Hoogste bod: € 10

#1792: Kristallen whisky karaf.

Buitenkant met Russisch slijpsel. 25,5 cm.

Hoogste bod: € 37

#1793: Schelp.

Nuutajarvi glas. 16 x 12 x 10 cm.

Hoogste bod: € 20

#1794: Hoge kom.

Costa Boda Zweden. 13,5 x 19 cm.

Hoogste bod: € 70

#1795: Flacon.

Costa Boda Zweden. 9,5 x 18,5 cm.

Hoogste bod: € 55