Glas en kristal

  • Nieuw kavel
#1772: Vaas.

Gedecoreerd met waterplanten. 1 stuk is gelijmd. 36 x 15 cm.

Hoogste bod: € 65

#1773: (2) Bolvazen Leerdam.

1 Vaas heeft minimale randschade.

Hoogste bod: € 36

#1774: Swarovski nar.

A 7550 NR 000011. Met doos en certificaat. 10 x 6 cm.

Hoogste bod: € 40

#1775: Swarovski zwaan.

A 7633 NR 050000. Met doos en certificaat. 5 x 3,5 cm.

Hoogste bod: € 20

#1776: Swarovski zwaan.

Hoogste bod: € 20

#1777: Gesatineerde ezel H.M. Laupman.

Leerdam 1956/1968. Niet benoemenswaardige chip aan de onderrand. 10 x 9,5 cm.

Hoogste bod: € 180

#1778: Gesatineerde ezel H.M. Laupman.

Leerdam 1956/1968. 10 x 9,5 cm.

Hoogste bod: € 200

#1779: (6) Swarovski kandelaartjes.

A 7600 NR 131000. Oostenrijk 20e eeuw. Met doos en certificaat.

Hoogste bod: € 22

#1780: Schaal.

Met tincraquelé. Ongesigneerd. 25 x 7 cm.

Hoogste bod: € 30

#1781: (4) Persglas sculpturen.

Waaronder van paarden en vissen. Nybro Zweden 20e eeuw. Kleine chips.

Hoogste bod: € 30

#1782: Schaal.

Met tincraquelé. Kristalunie Maastricht circa 1937. 33 x 5 cm.

Hoogste bod: € 31

#1783: (3) Vazen.

Max Verboeket Maastricht 20e eeuw.

Hoogste bod: € 24