Glas en kristal

  • Nieuw kavel
#1748: Vaas.

Murano. Italie 20e eeuw. 16 x 28 cm.

Hoogste bod: € 30

#1749: (2) Asbakken in de vorm van clowns.

Murano. Italie 20e eeuw. 1 beschadigd.

Hoogste bod: € 20

#1750: (2) Clowns.

Murano. Italie 20e eeuw.

Hoogste bod: € 40

#1751: (2) Clowns.

Murano. Italie 20e eeuw.

Hoogste bod: € 50

#1752: (13) Kristallen glazen.

Groen,blauw en rood.

Hoogste bod: € 140

#1753: (7) Glazen.

Waaronder 2 whiskey glazen.

Hoogste bod: € 10

#1754: Vaas Chris Lanooy.

Leerdam Unica. Nederland circa 1920 mini chipjes aan voet. 12 x 23 cm.

Hoogste bod: € 440

#1755: Vaas.

Siem van der Marel. Leerdam Nederland 2e helft 20e eeuw. 14 x 24 cm.

Hoogste bod: € 80

#1756: Schaal coquille.

W.J Rozendaal. Maastricht Nederland 1e helft 20e eeuw. 33,5 x 4 cm.

Hoogste bod: € 80

#1757: Gele tulp.

Swarovski. 21e eeuw. 9 x 5 cm.

Hoogste bod: € 18

#1758: Vaas.

Beschilderd met bloemen. 19e eeuw. Minimale rand fritting. 32,5 x 12 cm.

Hoogste bod: € 30

#1759: (8) Toilettafel set.

Gegoten glas met gele accenten. 20e eeuw.

Hoogste bod: € 40