Glas en kristal

  • Nieuw kavel
#1736: (2) Kandelaren.

Beslepen met bloemen. Ierland 20e eeuw. 8,5 x 22,5 cm.

Hoogste bod: € 20

#1737: (2) Kristallen kommen.

Blauw gekleurd. Minimale randschade. 16 x 8,5 cm.

Hoogste bod: € 30

#1738: Boheems kristal.

Waaronder een dekselpot en klepkannetje. 20e eeuw klepkannetje is gelijmd.

Hoogste bod: € 50

#1739: (3) Presse papiers.

Blankglas met luchtbellen.

Hoogste bod: € 20

#1740: (6) Presse papiers.

Diverse uitvoering waaronder 1 met vlinders.

Hoogste bod: € 120

#1741: Beukennootje.

Leerdam Nederland . 6 x 9 cm.

Hoogste bod: € 20

#1742: Liggend hondje.

A 7619 NR 000004. Swarovski. Met doos en certificaat. 4,5 x 2,5 cm.

Hoogste bod: € 22

#1743: Hondje.

A 7619 NR 000001. Swarovski. Met doos en certificaat. 3,5 x 2,5 cm.

Hoogste bod: € 20

#1744: Zittend Meisje.

A 7550 NR000012. Swarovski. Met doos en certificaat. 5 x 5 cm.

Hoogste bod: € 32

#1745: (2) Beertjes.

A 9400 Nr000063. Swarovski. Met doos en certificaat. 5 x 2,5 & 3,5 x 2,5 cm.

Hoogste bod: € 30

#1746: (3) Glazen clowns.

Murano. Italie 20e eeuw. 1 is gerestaureerd.

Hoogste bod: € 40

#1747: Glazen vaas.

Mats Jonasson. Zweden 20e eeuw. 1 chip aan de rand. 16,5 x 15 cm.

Hoogste bod: € 30