Glas en kristal

  • Nieuw kavel
#1021: (5) Glazen.

Boheemse stijl geslepen. Frankrijk Kristal Puntgaaf 19,6. cm.

Hoogste bod: € 250,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 19:37

#1022: (45) Glazen.

Divers glas/kristal.

Hoogste bod: € 20,00

#1023: (6) Berkemeiers.

Replica's. Gesigneerd aan de onderzijde. 20e eeuw

Hoogste bod: € 22,00

#1024: Schotel glas Eind 20e eeuw.

Gecraqueleerde techniek.. 5,2 x 31 cm.

Hoogste bod: € 30,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 19:38

#1025: (2) Bokalen glas Moretti Carlo.

Murano Italy.

Hoogste bod: € 11,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 19:39

#1026: (2) Blauwe flacons Zweden

Kosta Boda, Bertil Vallien ca. 1980. Glas. Onderzijde gesigneerd en genummerd.

Hoogste bod: € 120,00

#1027: (4) Glazen.

Met opaliserende voet. Glas. 19,5 x 7 cm.

Hoogste bod: € 5,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 19:40

#1028: (2) Karaf.

Fries draadglas. Nederland 1e helft 20e eeuw 1 Uitijnde hengsel gebarsten. 30 cm.

Hoogste bod: € 20,00

#1029: Tazza.

Hoogste bod: € 45,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 19:41

#1030: (2) Vazen.

Opalineglas. circa 1900. 18x18 & 29x13 cm.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 19:43

#1031: Art deco tafel mosterd- peper- zout- olie en azijn set.

Compleet incl. glazen mosterdlepel. Nederland glas begin 20e eeuw. 20,5 x 13 cm.

Hoogste bod: € 23,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 19:44

#1032: Edward Hald (1883 - 1980).

Visdecor. Zweden Orrefors. Graal nr 255-e7, Edward Hald Puntgaaf. 13 x 13 cm.

Hoogste bod: € 1.500,00
Sluitings datum: 08 mrt 2018 19:45