Diversen

  • Nieuw kavel
#393: Een granieten inktpot, circa 1930.

Met porseleinen inzet en pennenlegger. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Hoogste bod: € 30,00
Sluitings datum: 11 dec 2020 13:06

#394: Een tinnen schotel, Duitsland, 19e eeuw.

Hoogste bod: € 12,00
Sluitings datum: 11 dec 2020 13:07

#700: Een koperen Bijbelstandaard, laat 19e eeuw.

Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 200,00
Sluitings datum: 11 dec 2020 13:22

#701: Een notenhouten snijwerk reliëf voorstellende Jeanne d'Arc, 20e eeuw.

Geschatte opbrengst: € 10 - € 20.

Hoogste bod: € 18,00
Sluitings datum: 11 dec 2020 13:23

#702: Een gesneden eikenhouten paneel met reliëf van twee ruiters, ca. 1900.

Hoogste bod: € 18,00
Sluitings datum: 11 dec 2020 13:24

#703: Een gestoken notenhouten wandconsole, 20e eeuw.

L: 18 cm, B: 22 cm, H: 37 cm. Geschatte opbrengst: € 10 - € 20.

Hoogste bod: € 14,00

#704: Een inktpot, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 46,00

#705: Een vide-poche/ asbak, 20e eeuw.

Bekroond met een Basset-hound. L: 10 cm, B: 13 cm, H: 8 cm. Geschatte opbrengst: € 10 - € 20.

Hoogste bod: € 65,00
Sluitings datum: 11 dec 2020 13:25

#706: Een ronde portemontre, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 29,00
Sluitings datum: 11 dec 2020 13:26

#707: Een verguld bronzen portemontre, eind 19e eeuw.

Met decor van rocailles en een luit. L: 8 cm, B: 13 cm, H: 15 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 40.

Hoogste bod: € 37,00

#708: Een gestoken houten wandconsole, ca. 1900.

Met decor van rocailles en cherubijntjes. Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.

Hoogste bod: € 51,00

#709: Een tinnen bureaustel, 20e eeuw.

Met twee inktpotten en een pennenlegger. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 26,00
Sluitings datum: 11 dec 2020 13:27

Veilingnummer 1149: 11 DECEMBER 2020 - ANTIEK

Start veiling: 12 dec 2020 13:00