Diversen

  • Nieuw kavel
#4631: Een mangelplank, en daarbij een maatstok, Holland, 19e eeeuw.

Gemonogrammeerd KV, gedateerd 1870 en: Karoline Visser. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Hoogste bod: € 25

#4632: Een lot (25) natuurstenen eieren.

En daarbij diverse (glazen) ballen en knikkers. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 36

#4633: Een lot diversen w.o. een houten schaal, Folk Art bewaarpotje en dienblaadje.

Geschatte opbrengst: € 10 - € 20.

Hoogste bod: € 24

#4634: (2) Bronzen bureau statues voorstellende Napoleon Bonaparte (Ajaccio 1769 - 1821 Sint-Helena).

Afm. resp. 20. 5 en 15. 5 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 40

#4635: (3) Delig lot letter en reken dozen.

Geschatte opbrengst: € 10 - € 30.

Hoogste bod: € 24

#4636: Een lot van (4) Keulse kruiken en bierpullen met daarbij een lepelrekje tinnen lepels.

Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Hoogste bod: € 16

#4637: Een koperen koffiemolen met mahoniehouten kast, Holland, ca. 1900.

Afm. 32 x 19 x 19 cm. Geschatte opbrengst: € 15 - € 20.

Hoogste bod: € 95

#4638: Een koperen koffiemolen met mahoniehouten kast, Holland, ca. 1900.

Afm. 33 x 18 x 18 cm. Geschatte opbrengst: € 15 - € 20.

Hoogste bod: € 37

#4639: Een sigarenplank, Ritmeester 40-er jaren.

Afm. 6,5 x 56 x 10 cm. Geschatte opbrengst: € 15 - € 20.

Hoogste bod: € 10

#4640: Een koperen wijnfleshouder, decor van dansende figuren, 20e eeuw.

Gebruikssporen. Afm. 22 x 42 x 17,5 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Hoogste bod: € 12

#4641: Een scheepslantaarn "Dumbarton, Scotland", en daarbij een mijnwerkerslamp van de Staatsmijnen "1085".

Gebruikssporen. Afm. 36 x 30 x 13 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Hoogste bod: € 75

#4642: Een lot (2) ingelijstte borduurwerkjes, België, 19de eeuw.

Hoogste bod: € 10